Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Sprawdzony dostawca IT dla sektora ochrony zdrowia

Polski rynek ochrony zdrowia wszedł w fazę dynamicznej transformacji, w której pierwszoplanową rolę odgrywają nowoczesne technologie. Dzięki nim praca lekarzy oraz personelu medycznego staje się szybsza i prostsza. To zaś przekłada się na skuteczniejszą obsługę i większy komfort pacjentów.

 

Asseco od wielu lat oferuje produkty dedykowane sektorowi ochrony zdrowia i jest jego zaufanym partnerem w kwestii cyfrowej transformacji. Tworzy rozwiązania między innymi dla Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, a także dla większości polskich Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Z autorskich produktów Asseco korzysta blisko połowa polskich szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich. Według prestiżowego raportu Computerworld TOP 200, jest to największy dostawca IT dla sektora zdrowia.

 

Oprogramowanie Asseco tworzone jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie, głęboką wiedzę ekspercką oraz informacje zebrane od klientów. Tak jest również w przypadku Asseco Medical Management Solutions (AMMS) – kompleksowego pakietu narzędzi informatycznych dla szpitali, klinik, centrów medycznych, przychodni i ambulatoriów. Posiada wszystkie cechy wymagane od nowoczesnego oprogramowania. Jest przyjazny dla użytkownika, oferuje mobilny dostęp do danych i ich wymiany oraz możliwość konfigurowania z myślą o indywidualnych potrzebach użytkownika. Już teraz korzysta z niego około 120 tys. użytkowników w ponad 230 placówkach medycznych na terenie całego kraju, co jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości tego rozwiązania.

Zobacz także