Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Adam Góral na London School of Economics

Adam Góral, był panelistą Polskiego Forum Ekonomicznego, które już po raz szósty odbyło się na London School of Economics. Asseco zostało sponsorem tego wydarzenia, które stanowi okazję do spotkania przedstawicieli polityki i biznesu, m.in. z Polakami studiującymi na tej prestiżowej uczelni.

 

Hasłem przewodnim konferencji, która zgromadziła ok. 500 osób, było „Polska w nowej rzeczywistości. Postęp wśród chaosu”. W gronie prelegentów znaleźli się, m.in. wicepremier Mateusz Morawiecki, Sebastian Kulczyk, Prezes Kulczyk Investments, Michał Krupiński, Prezes PZU oraz Adam Góral. Uczestnicy dyskutowali, m.in. o innowacjach technologicznych i biznesowych. Prezes Asseco zwrócił uwagę, że jego firma od samego początku działa w dynamicznie rozwijającym się sektorze, w którym zmieniają się nie tylko technologie, ale również sposób prowadzenia biznesu, czego przykładem są start-upy. Paneliści rozmawiali także o tym, czy cyfryzacja może zwiększać nierówności społeczne oraz o kwestii państwowych dotacji na badania i rozwój.

 

Polskie Forum Ekonomiczne to platforma do debaty na temat wykorzystania potencjału gospodarczego Polski oraz możliwości ekspansji krajowych firm i start-upów. Prezes Asseco po raz kolejny uczestniczył w tym wydarzeniu, podczas którego zachęcał słuchaczy do współpracy z polskimi firmami i promowania ich za granicą.

 

Zobacz także