Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na największych podkarpackich targach pracy

Asseco było partnerem XVI edycji Podkarpackich Targów Pracy, które odbyły się 23 marca w Hali Podpromie w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia, w którym wzięło udział około 4 tys. osób, była rzeszowska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

 

Asseco było jednym z ponad 50 pracodawców, którzy pojawili się na targach. Stoisko odwiedziło wielu studentów, szukających głównie propozycji praktyk lub stażu, dlatego zainteresowanie kolejną edycją programu Asseco Starter było bardzo duże. Z kolei absolwenci pytali przede wszystkim o oferty pełnoetatowe. Informacji udzielali im pracownicy Działu HR oraz Pionu Banków Komercyjnych.

 

Dodatkowo Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu w Asseco wygłosiła prelekcję odnośnie tego, jak napisać i przygotować profesjonalne CV. Po zakończonej prezentacji udzielała także wskazówek słuchaczom, którzy mieli dodatkowe pytania.

 

Stoisko Asseco cieszyło się dużą popularnością wśród uczestników spotkania, więc udało nam się zgromadzić wiele interesujących CV – powiedziała Olga Żółkiewicz. Planujemy udział w kolejnych podkarpackich targach organizowanych w maju przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski – dodała.

 

Podkarpackie Targi Pracy to największe tego typu targi w regionie. Są skierowane do studentów i absolwentów rzeszowskich uczelni oraz innych osób, poszukujących zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki.

 

Zobacz także