Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wprowadza świąteczny nastrój w Rzeszowie

Mikołaj, Anioł i Renifer przyjechali 14 grudnia na Wigilię zorganizowaną dla dzieci z rodzin zastępczych w świetlicy Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Pod świątecznymi postaciami kryli się pracownicy Asseco. Firma w ramach świątecznej akcji charytatywnej „Pomagamy” wsparła ośrodek finansując, m.in. prezenty dla dzieci.

 

W zabawach i konkursach, zorganizowanych podczas spotkania wzięło udział 40 dzieci w wieku do 10 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymali również prezenty od św. Mikołaja, w którego wcielił się Mirosław Leniart, pomysłodawca akcji z rzeszowskiego biura Asseco. Wspierali go jego koledzy z zespołu: Maciej Tadla i Paweł Florczak.

 

Udział naszego zespołu wiązał się z organizacją całej imprezy, jak również z bezpośrednim udziałem w samym wydarzeniu – powiedział Mirosław Leniart. Wszyscy wychowaliśmy się w szczęśliwych rodzinach i pragniemy podzielić się miłością oraz ciepłem, jakiego doświadczyliśmy od swoich bliskich, z osobami z naszego sąsiedztwa, których los potraktował nieco surowiej – dodał.

 

pomagamy.asseco.com

 

Mikołaj w Rzeszowie

Zobacz także