Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco zorganizowało spotkanie z Mikołajem

Podobnie, jak w latach ubiegłych podopieczni rzeszowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkali się ze św. Mikołajem. Było to możliwe dzięki akcji Asseco “Pomagamy” i zaangażowaniu naszych pracowników. Na dzieci i ich rodziców czekały świąteczne paczki, zagadki oraz wspólny seans filmowy w kinie Zorza. Wydarzenie odbyło się 13 grudnia 2018 r. w Rzeszowie.

Poruszeni historią maluchów, które często po wieloletnim okresie oczekiwania znalazły wreszcie kochające osoby i dom, pragniemy w ten jeden dzień w roku wywołać ich uśmiech i radość, a rodzicom zastępczym złożyć wyrazy szacunku. Jako ojciec dwójki dzieci i Rzeszowianin, czuje się dumny, że Asseco wspomogło tak szczytny cel – powiedział Mirosław Leniart, Zastępca Dyrektora Pionu Rozwoju Grupy Kapitałowej, Asseco Poland.

Dzięki akcji pracowników Asseco „Pomagamy” po raz kolejny spełniły się przedświąteczne życzenia podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej z Rzeszowa.

Dowiedz się więcej na: pomagamy.asseco.com

Zobacz także