Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wybierz Mistrza GPW 2018!

Asseco znalazło się w gronie 16 spółek z warszawskiej giełdy nominowanych przez dziennikarzy i analityków Pulsu Biznesu i portalu Bankier.pl do tytułu Mistrza GPW 2018. W losowaniu wyłoniono pary 1/8 finału. Do kolejnych etapów przejdą firmy, które zdobędą więcej głosów. Nagroda dla najlepszej spółki zostanie przyznana po raz 9.

Wysiłki Asseco w minionym roku zostały docenione przez giełdowych inwestorów. Stopa zwrotu na akcjach wyniosła 12% i była istotnie wyższa od wyniku indeksu WIG20 grupującego największe spółki z warszawskiej giełdy. Na pozytywne postrzeganie Asseco Poland wpływ miały rezultaty finansowe, których poprawa po trzech kwartałach 2018 r. to m.in. efekt bardzo dobrej sytuacji w obszarze bankowości i finansów czy ożywienia w sektorze publicznym. W ślad za dobrymi wynikami analitycy zdecydowali się na podniesienie prognoz dla spółki.

Wszyscy sympatycy Asseco Poland mogą głosować na spółkę na stronie Pulsu Biznesu: www.pb.pl

Zobacz także