Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Uroczyste wręczenie dyplomów na Politechnice Rzeszowskiej

W sobotę, 28 października przedstawiciele Asseco wzięli udział w uroczystości wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Dodatkowo uhonorowani zostali także najlepsi absolwenci tego Wydziału. Spółkę reprezentowała Alicja Gerka, Partner 3P i Młodszy Tester w Asseco.

 

Alicja opowiedziała o możliwościach rozwoju zawodowego w Asseco oraz zaprezentowała przykładowe oferty pracy. Po oficjalnej części uroczystości na absolwentów czekał poczęstunek przygotowany przez Asseco w postaci pysznych muffinów.

 

Uroczyste wręczenie dyplomów to znakomita okazja do ponownego spotkania się absolwentów już po obronie prac. Jest to także symboliczny krok do rozpoczęcia przez nich kariery zawodowej. Nie mogło więc nas tam zabraknąć. Ambasadorzy Asseco Poland są stale obecni w życiu studentów Politechniki Rzeszowskiej. Wspieramy młode osoby od momentu ich pierwszych dni na uczelni, aż do ukończenia studiów i wejścia na rynek pracy – powiedziała Alicja Gerka, Partner 3P i Młodszy Tester, Asseco.

 

A już w tym miesiącu nasi Partnerzy 3P – Alicja Gerka i Jakub Szatkowski, zorganizują kolejne wydarzenia na Politechnice Rzeszowskiej, aby wspierać swoich kolegów w zdobywaniu nowych umiejętności.

 

Zobacz także