Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wspólna akcja Asseco i studentów Politechniki Gdańskiej

W ramach akcji charytatywnej zorganizowanej w grudniu przez Wydziałową Radę Studentów ETI Politechniki Gdańskiej, Asseco zostało głównym Partnerem świątecznego losowania. Dochód z wydarzenia został przekazany na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

 

Oprócz udziału w losowaniu, tego dnia studenci mogli także w świątecznej atmosferze spędzić razem czas i wziąć udział w licznych atrakcjach. Nie zabrakło tam również partnerów Asseco 3P, którzy przeprowadzili konkurs sprawdzający ich wiedzę informatyczną. Wszyscy chętni mogli również przyłączyć się do akcji oddawania krwi.

 

Jako partnerzy 3P byliśmy tam do samego końca i mieliśmy okazję porozmawiać na stoisku z niesamowitymi osobami, które nas odwiedzały oraz odpowiedzieć na ich pytania związane z podjęciem pracy w Asseco – powiedział Kornel Breńkacz, Partner Asseco 3P.

 

Podczas losowania świątecznego udało się zebrać 3 681, 58 zł i jest to najwyższa uzbierana kwota, ze wszystkich edycji tego wydarzenia.

 

Zobacz także