Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Pomogliśmy 5 rodzinom z Podkarpacia

Zakończyła się akcja „Przychodzimy z dobrą nowiną”. Pracownicy Asseco Poland, wspólnie z redakcją gazety Nowiny i władzami samorządowymi, wytypowali 5 rodzin, które otrzymały od firmy wsparcie w wysokości 25 tys. zł. Akcja ta odbyła się w ramach świątecznej inicjatywy charytatywnej Asseco – „Pomagamy”.

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym Zarząd Asseco Poland zrezygnował z kupowania prezentów dla klientów firmy. Pieniądze, które udało się dzięki temu wygospodarować postanowiliśmy przekazać na szczytny cel – powiedział Artur Wiza, dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej.

Część z tych środków została przeznaczona na zakup m.in. jedzenia, sprzętu domowego i komputerowego, mebli oraz materiałów budowlanych dla 5 rodzin z woj. podkarpackiego.

Zależało nam, by ze wsparcia skorzystały przede wszystkim dzieci. Chcemy pomóc także tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji z powodu braku pracy bądź ciężkiej choroby – dodał Artur Wiza.

Więcej informacji o inicjatywie na stronie pomagamy.asseco.com.

asseco nowiny pomoc ropczyce _kapica

Źródło: Nowiny

Zobacz także