Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Adam Góral uhonorowany Wektorem Pracodawców RP

Pracodawcy RP już po raz 13 przyznali nagrody dla wybitnych osobistości ze świata gospodarki, polityki i mediów. Statuetkę Wektora 2014 otrzymał Adam Góral za konsekwentne budowanie globalnej firmy z polską duszą oraz pasję i konsekwencję w działalności edukacyjnej, jak również społecznej. Odbierając nagrodę podkreślił, że jest to także wyróżnienie dla ponad 18 tys. osób, które tworzą zespół Grupy Asseco i które pracowały na ten sukces.

Statuetkę prezesowi Asseco wręczył Jan Kulczyk podczas uroczystej gali, która odbyła się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Gospodarzem imprezy był prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski.

Wektory przyznawane są za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Laureaci są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego.

 

/fot. Źródło: K. Rainka / Pracodawcy RP/

Zobacz także