Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Oficjalne zakończenie IV edycji Asseco 3P

30 czerwca w Warszawie odbyło się podsumowanie i zakończenie tegorocznej edycji programu ambasadorskiego Asseco 3P. Partnerzy z Katowic, Rzeszowa i Bydgoszczy przyjechali do warszawskiej siedziby Asseco aby uczcić rok owocnej współpracy. Pożegnanie zorganizowane przez Olgę Żółkiewicz i Justynę Ranicką z Działu HR rozpoczęło się prezentacją podsumowującą najważniejsze wydarzenia i inicjatywy zorganizowane w ramach programu. Punktem kulminacyjnym spotkania było ogłoszenie zwyciężczyni tegorocznej edycji Asseco 3P, którą została Alicja Greka z Rzeszowa. W ramach nagrody rozpocznie ona staż w Asseco w Pionie Banków Komercyjnych, gdzie będzie zajmować się bezpieczeństwem sieci.

 

Kolejnym punktem tegorocznego podsumowania IV edycji Asseco 3P były warsztaty dotyczące pracy w zespole, które poprowadziła Aleksandra Chmurzyńska. Po dużej dawce merytoryki nadeszła pora na wspólny posiłek i zebranie sił przed kolejnymi atrakcjami. Tymczasem na uczestników czekała już następna atrakcja, jaką była wizyta w escape roomie. Partnerzy wykazali się refleksem, zdolnościami analitycznymi oraz umiejętnością pracy w grupie i wydostali się z pokojów przed czasem. Zwieńczeniem tego szczególnego dnia była uroczysta kolacja.

 

Zobacz także