Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco dla Polski

Asseco to nie tylko największy producent oprogramowania w Polsce, ale przede wszystkim firma, która w swoich codziennych działaniach realizuje zasady patriotyzmu gospodarczego i tworzy wartość dodaną dla naszego kraju.

 

Płacimy podatki w Polsce i wspieramy krajowe firmy. Prowadząc ekspansję zagraniczną, jesteśmy ambasadorem naszego kraju. Uczestniczymy w inicjatywach, których celem jest integracja Polaków mieszkających za granicą. Kształcimy i zatrudniamy polskich programistów. Rozwijamy polski sport, a w ramach cyklicznej charytatywnej akcji „Pomagamy” pracownicy Asseco wspierają najbardziej potrzebujących.

 

Sukces nie jest dziełem przypadku. O dobrobycie i przyszłości państw decyduje silna i stabilna gospodarka, dlatego patriotyzm należy wyrażać poprzez jej wspieranie. Wymaga to codziennego, konkretnego działania i myślenia w kategoriach wspólnego interesu. Dlatego „patriotyzm gospodarczy” to dla mnie nic innego, jak „mądrość gospodarcza” – powiedział Adam Góral, Prezes Zarządu Asseco Poland.

 

O tym, jak rozumiemy mądrość gospodarczą i jak przekładamy ją na konkretne działania można przeczytać na stronie Asseco Dla Polski pod linkiem: dlapolski.asseco.com

 

#AssecoDlaPolski
#ITMadeInPoland

Zobacz także