Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Let’s talk about Business Intelligence

„Let’s talk about Business Intelligence” – pod takim właśnie tytułem, 15 grudnia br. odbyło się spotkanie z firmą Asseco na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć się, czym jest BI, do czego wykorzystywany jest w najnowszych rozwiązaniach informatycznych, a także posłuchać o ofercie staży i praktyk Asseco dla studentów oraz absolwentów.

 

W trakcie spotkania Beata Wątroba, Analityk i Szef Zespołu Analityków w Pionie Business Intelligence w Asseco, opowiedziała o praktycznych aspektach BI. Z kolei jej koleżanka z zespołu Edyta Zdziarska, Analityk wygłosiła prelekcję pt. „Rozwiązania informatyczne klasy Business Intelligence, wspomagające walkę z nadużyciami”.

 

Na każdego uczestnika czekał zestaw upominków od firmy, zaś najaktywniejsi zostali nagrodzeni power bankami. Specjalna nagroda powędrowała również w ręce Grzegorza Gancarczyka, który bezbłędnie rozwiązał quiz w ramach, zorganizowanego dzień wcześniej Task Activatora, a także wykazał się największym refleksem z ponad 70 uczestników konkursu.

 

3p.asseco.com

 

Zobacz także