Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco spełniło „fotomarzenie”

W ramach akcji charytatywnej „Pomagamy” Asseco zrealizowało marzenie podopiecznej rzeszowskiego oddziału Fundacji „Mam Marzenie”. Chora na mukowiscydozę trzynastoletnia Kamila może już robić zdjęcia swoją nową cyfrową lustrzanką.

 
Poprzez świąteczną akcję pracowników Asseco – „Pomagamy”, zespół Działu Księgowości mógł uczestniczyć w spełnieniu marzenia Kamili i kupić dla niej wymarzony aparat fotograficzny. Całe wydarzenie było utrzymywane przed dziewczynką w tajemnicy. Do Rzeszowa Kamila została zaproszona pod pretekstem zorganizowania dla niej kursu fotograficznego. Wolontariuszki Fundacji cały czas utrzymywały ją w przekonaniu, że bierze udział w instruktażowym spotkaniu, które ma przybliżyć jej pracę fotografa, a aparat otrzyma za około miesiąc, kiedy Fundacja uzbiera niezbędną kwotę.

 

W rzeczywistości, po zakończeniu części teoretycznej, na umówiony sygnał, nasi pracownicy weszli do studia z wymarzonym aparatem dla Kamili – powiedziała Magdalena Grucel, Z-ca Głównego Księgowego w Asseco. Nastąpiło uroczyste wręczenie prezentu. W dalszej części spotkania „Marzycielka” wykonała własną sesję fotograficzną dwóm zaproszonym modelkom pod okiem instruktora fotografii – dodała.

 

Pracownicy Asseco postanowili w ramach akcji „Pomagamy” wesprzeć również chorego na białaczkę trzyletniego Szymona, którego marzeniem jest plac zabaw. Już na wiosnę będzie mógł bawić się na zjeżdżalni i trampolinie.

 
Fundacja Mam Marzenie powstała w 2003 roku i wspiera spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

 

mammarzenie2                   mammarzenie1

 

Fot.: Fundacja „Mam Marzenie”

Zobacz także