Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco rozpoczęło sezon triathlonowy

Asseco Actvie Team wzięło udział w Garmin Iron Triathlon, który odbył się 21 maja w Piasecznie. Była to pierwsza tegoroczna impreza w tym najstarszym cyklu triathlonowym w Polsce. Najlepszy czas w naszym zespole na dystansie 1/4 Ironman miał Damian Bankiewicz, który 0,950 km pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10,5 km biegu pokonał w 2g:42m:49s. Natomiast na dystansie 1/8 Inronman najlepszy był Sławek Pruchniewski, który 0,475 km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,2 km biegu zaliczył w 1g:13m:40s.

 

To był dla mnie udany start i dobry początek sezonu triathlonowego – powiedział Jarosław Adamski, Corporate Finance Manager, Asseco Poland. W Piasecznie zacząłem od 1/8 Ironmana i w planach mam dwa kolejne straty na sprinterskich dystansach. Następnym etapem będzie 1/4 Ironmana w Nieporęcie, a docelowo przygotowanie się do tzw. połówki na zawody w Gdyni i Malborku, gdzie do pokonania będę miał 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu – dodał.

 

To miał być mocny trening w warunkach startowych, a wyszła z tego życiówka – powiedział Damian Bankiewicz, Dyrektor Obszaru Projektowego, Asseco Poland. Ten wynik cieszy mnie ogromnie, biorąc pod uwagę moje plany na ten sezon.  Chciałbym pobić swój rekord w trakcie czerwcowych zawodów w Warszawie na dystansie olimpijskim oraz w sierpniu w Gdyni, gdzie na 1/2 Ironmana planuję zejść poniżej 5,5 godziny i utrzymać średnią prędkość na rowerze na poziomie 35km/h przez 90km – dodał.

Zobacz także