Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wystartowało w BMW Półmaratonie Praskim!

Drużyna Asseco Actvie Team wzięła udział w 4. edycji BMW Półmaratonu Praskiego, który odbył się 2 września w Warszawie. Asseco reprezentował silny zespół w składzie: Damian Bankiewicz, Ivan Kachin, Paweł Kaszyński, Adam Wilimski, Agnieszka Nycz, Agnieszka Nowak oraz Mateusz Milewski, który osiągnął najlepszy czas 01:37:33.

 

Pierwszy raz w półmaratonie wystartował Paweł Kaszyński z Pionu Banków Komercyjnych, który przebiegł trasę liczącą ponad 21 km w czasie poniżej 2 godzin. Jak sam twierdzi za rok zamierza pobić ten wynik.

 

Dla mnie był to debiut na takim dystansie. Bardziej doświadczeni koledzy udzielili mi szeregu przydatnych rad, dzięki czemu wiedziałem, czego się spodziewać. Udział w maratonie porównałbym do procesu sprzedażowego – tylko konsekwentne robienie kolejnych kroków pozwala dobiec do mety – powiedział Paweł Kaszyński, Key Account Manager z Pionu Banków Komercyjnych.

 

Tegoroczna edycja półmaratonu skupiła ponad 7 tysięcy zawodników. Jest to rekordowy wynik w historii tych zawodów.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom!

 

Zobacz także