Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na największym biegu w Bydgoszczy

Asseco Active Team wystartowało w 2.PKO Bydgoskim Festiwalu Biegowym, który odbył się 21 maja. Na starcie pojawiło się ponad 20 naszych zawodników. W półmaratonie reprezentował nas Krzysztof Zieliński, których do mety dotarł w czasie 02:19:28. Z kolei trasę 10 km najszybciej pokonał Grzegorz Obrębski (00:38:15).

 

Ponadto Asseco wystartowało w Drużynowych Mistrzostwach Polski Branży IT na dystansie maratonu. Drużyny składały się z czterech zawodników, z których każdy miał do pokonania 10 km. Dwóm naszym zespołom udało się stanąć w tej rywalizacji na podium. Pierwsze miejsce zajęli: Daniel Chwiłka, Michał Rudnicki, Tomasz Siuchniński oraz Grzegorz Obrębski. Z kolei na 3 lokacie uplasowali się Anna Ćwiklińska, Włodzimierz Kozłowski, Grzegorz Raciborski oraz Marian Ćwikliński.

 

W tym roku uczestnicy wszystkich biegów, odbywających się w ramach 2. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego, wzięli udział w akcji charytatywnej „biegnę dla…” organizowanej przez PKO Bank Polski – powiedziała Anna Ćwiklińska, Kierownik Zespołu Serwisowego w Asseco Poland. W tym roku biegliśmy z karteczkami „biegnę dla Ewy i Oli” i tym samym udzieliliśmy wsparcia 28-letniej Ewie i 59-letniej Oli. Dopingowali nas przy tym organizatorzy. Kilkukrotnie słyszeliśmy motywujące nas hasła, np. „Kolejny zawodnik z Asseco. Dzisiaj na trasie widać wielu zawodników z Asseco. Brawo za promowanie sportu” lub „O, znowu Asseco! Brawo! Liczna reprezentacja” – dodała.

 

Zobacz także