Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco rozdaje prezenty w Rzeszowie

Pod choinką podopiecznych rzeszowskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej po raz kolejny znalazło się mnóstwo upominków. Św. Mikołaja wsparło Asseco, które w ramach charytatywnej akcji pracowników – „Pomagamy”, sfinansowało paczki oraz organizację świątecznego spotkania.

 

Asseco już drugi rok z rzędu współorganizuje zabawę mikołajkową dla najmłodszych. W grudniowym spotkaniu wzięło w niej udział ok. 50 dzieci w wieku do 10 lat, dla których przygotowano poczęstunek, konkursy oraz paczki z zabawkami i słodyczami.

 

Taka akcja to ogromna wartość nie tylko dla obdarowanych, ale również wolontariuszy – powiedział inicjator akcji Mirosław Leniart, dyrektor Pionu Rozwoju Grupy Kapitałowej Asseco Poland, który wspólnie ze swoimi kolegami z zespołu Pawłem Florczakiem i Maciejem Tadlą wziął udział w Mikołajkach. To naprawdę fajne przeżycie, kiedy możesz spotkać się z tymi dzieciakami i obserwować, ile radość daje im nasze wsparcie – dodał.

 

Bardzo dziękuję w imieniu rodziców i dzieciaków za wsparcie naszej zabawy Mikołajkowej – powiedziała Małgorzata Bąk, kierownik z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Dzięki Asseco udało się na twarzach naszych maluchów oraz ich rodziców wywołać uśmiech i to nie tylko z powodu prezentów, ale również możliwości szaleństwa na placu zabaw, który mogliśmy wynająć dzięki otrzymanym środkom – dodała.

Zobacz także