Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na jesiennych targach pracy

Asseco wzięło udział w październikowych targach pracy, które odbyły się w Warszawie i Gdańsku. Nasza reprezentacja pojawiła się 17-18.10 na wydarzeniu zorganizowanym przez Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, które odwiedziło ok. 3,5 tys. studentów oraz 20.10 w Amber Expo na największych na Pomorzu targach pracy branży IT. Wielu odwiedzających targi, wraz z rozpoczęciem roku akademickiego, deklarowało chęć nawiązania profesjonalnej współpracy z Asseco. Studenci II oraz III roku szukali propozycji stażu, magistranci zaś zainteresowani byli ofertami pełnoetatowymi. Wielu chętnych próbowało swoich sił w konkursie Asseco STARTER, rozwiązując krótkie zadania w javie.

 

Podczas targów Future3 w Gdańsku, Roman Brendel, Starszy Projektant z Pionu Rynku Kapitałowego, w trakcie swojej prelekcji, przybliżył odwiedzającym najważniejsze aspekty budowy średnich i dużych systemów informatycznych na przykładzie rynku finansowego.

 

W targach Future3 uczestniczyliśmy po raz pierwszy. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających i jesteśmy przekonani, że znacząco przełoży się to na liczbę kandydatów, aplikujących na aktualne oraz przyszłe ofert pracy w naszej firmie – podsumowała pomorskie wydarzenie Anna Chmielewska, Starszy Specjalista ds. Personalnych.

Zobacz także