Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Srebrnym Partnerem na targach Kariera IT

Asseco było Srebrnym Partnerem targów pracy „Kariera IT”, które odbyły się 30 września na PGE Narodowym w Warszawie. Naszą firmę reprezentował silny zespołu w składzie: Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu, Martyna Deptuła, Analityk z Pionu Business Intelligence oraz Kamil Sujewicz, Kierownik Zespołu Analityków w Pionie Business Intelligence, którzy odpowiadali na pytania osób odwiedzających stoisko Asseco.

 

Podczas targów, Kamil Sujewicz, Kierownik Analityków Pionu Business Intelligence, przeprowadził prelekcję pt. „Podejmowanie decyzji w środowisku niezróżnicowanym – czyli jak wybrać najlepsze jabłko w skrzynce”, która przyciągnęła mnóstwo słuchaczy.

 

Uczestnicy mieli też okazję zapoznać się z możliwościami i warunkami zatrudnienia oferowanymi przez Asseco, a także dowiedzieć się więcej o aktualnie prowadzonych projektach oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania.

 

Tego typu targi to świetna sprawa, zarówno dla firm, jak i dla potencjalnych pracowników. Do udziału w nich zgłosiło się wielu studentów, jak również osób posiadających doświadczenie w branży IT. Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania, otrzymaliśmy mnóstwo aplikacji, w tym kilka naprawdę ciekawych. Atmosfera była przesympatyczna, a organizatorzy zapięli wszystko na ostatni guzik – powiedziała Martyna Deptuła, Analityk w Pionie Business Intelligence.

 

Targi Kariera IT to wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty. Udział w targach jest bezpłatny i odbywa się w kilku miastach Polski. Harmonogram można sprawdzić na stronie Organizatora careercon.pl.

 

Zobacz także