Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na EuroPower

Asseco było partnerem strategicznym 24. edycji konferencji Europower, która odbyła się 9.11 w Warszawie. Stanowi ona platformę do rozmowy na temat najbardziej aktualnych wyzwań i problemów dotyczących sektora energetycznego. W spotkaniu uczestniczyło ponad 570 gości, a wśród nich prezesi i członkowie zarządów kluczowych firm energetycznych oraz przedstawiciele administracji rządowej, w tym Sekretarz Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorz Tobiszowski oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Jadwiga Emilewicz. Jednym z prelegentów był członek Rady Programowej Tomasz Bendlewski, Dyrektor Pionu Energetyki i Gazownictwa, Asseco Poland S.A.

 

Przedstawiciel Asseco wziął udział w panelu „Rynek energii elektrycznej i rynek gazu. Nowe zjawiska i tendencje rynkowe w ocenie klientów i dostawców”, podczas którego wspólnie z m.in. Dorotą Karczewską, Wiceprezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Piotrem Zawistowskim, Wiceprezesem Zarządu w TAURON Polska Energia rozmawiał na temat ewentualnej liberalizacji lub centralizacji rynku energii oraz oczekiwaniach nowego pokolenia klientów koncernów energetycznych.

 

Zobacz także