Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Certyfikaty dla partnerów

Zakończył się cykl szkoleń certyfikacyjnych partnerów sytemu mMedica. W szkoleniach, które Asseco zorganizowało we wrześniu i październiku, wzięło udział 200 osób ze 151 firm. Szkolenia odbywały się stacjonarnie oraz zdalnie poprzez webinarium. Obejmowały one podstawowy zakres systemu mMedica. Odbyło się również szkolenie dla Srebrnych Partnerów, którzy mają rozszerzony dostęp do bazy danych Asseco. Umożliwia im to świadczenie usług serwisowych na bardzo zaawansowanym poziomie.

 

Szkolenia certyfikacyjne to gwarancja, że nasi partnerzy, którzy wdrażają i serwisują oferowane przez Asseco oprogramowanie, posiadają szeroką wiedzę oraz kompetencje, umożliwiające im obsługę klientów na najwyższym poziomie – powiedział Wojciech Kulbiński, Menedżer ds. Sprzedaży. Jest to dla nas niezwykle istotne, gdyż zależy nam, aby placówki medyczne mogły korzystać z w pełni funkcjonalnego rozwiązania – dodał.

 

Zobacz także