Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na Human Explorers Jamboree

Asseco wzięło udział w I edycji konferencji Human Explorers Jamboree, która odbyła się 2 czerwca w Warszawie. Spotkanie stanowiło okazję do poznania najnowszych trendów i porozmawiania o wyzwaniach w obszarze HR. Asseco jest jednym z inicjatorów tej akcji, skupiającej niekonkurencyjne firmy, które w trakcie wydarzenia wymieniają się swoimi poglądami i doświadczeniami.

 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele, m.in: Alior Bank, Microsoft, Grupy Żywiec, Leroy Merlin, Cemex, PWC, McCormic, Orange, Dentsu, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz magazyn Personel i Zarządzanie. Zapoznali się oni np. z najlepszymi praktykami HR zaprezentowanymi podczas części konferencji zatytułowanej „Galeria plakatów” oraz wzięli udział w warsztatach poświęconych roli, jaką będzie pełnił HR w przyszłości.

 

W trakcie Galerii Plakatów przedstawiliśmy plakat z przekazem, że w naszej organizacji niezwykle ważna jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy pracownikami, którzy na co dzień pracują w różnych obszarach – powiedziała Bożena Piorun-Konczewska, Kierownik Zespołu Szkoleń, Asseco Poland. W tym celu organizujemy wewnętrzne konferencje. W ubiegłym roku odbyło się spotkanie dla Project Managerów pod hasłem „Zmień Perspektywę”. W tym miesiącu przygotowaliśmy wydarzenie #Microservices @Asseco. Z kolei we wrześniu planujemy konferencję dla sprzedawców, a w październiku drugą edycję konferencji dla Project Managerów – dodała.

Zobacz także