Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Znajdź pracę bez wychodzenia z domu

Asseco było srebrnym sponsorem Targów Pracy IT, które odbyły się 26 maja br. Wirtualną halę targową odwiedziło blisko 4 tys. osób z całej Polski, które nie opuszczając domu wzięły udział w licznych webinarach, konkursach, a przede wszystkim sprawdziły dostępne oferty pracy.

Na e-stoisku Asseco uczestnicy mogli uzyskać informację na temat aktualnych ofert pracy, jak również porozmawiać z rekruterem na czacie online i dowiedzieć się, jak dołączyć do zespołu.

Najczęściej potencjalni kandydaci zadawali pytania dotyczące wymogów, warunków pracy i procesu rekrutacyjnego w dobie pandemii. Pojawiały się również osoby, które chcą zmienić branżę i interesuje ich rozwój w ramach Asseco – powiedziała Karolina Forkasiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji Wewnętrznej. Dużą popularnością cieszył się także nasz program stażowy Asseco Starter – dodała.

W Asseco cały czas prowadzone są procesy rekrutacji, zatrudniania i onboardingu. Wykorzystuje się do nich różne formy komunikacji zdalnej – rozmowę telefoniczną czy video-spotkanie.

Nowi pracownicy Asseco wdrażani są za pomocą warsztatu onboardingowego online, na którym poznają organizację oraz realizowane przez nią projekty. Pomimo pracy zdalnej, każda nowo zatrudniona osoba może korzystać z pomocy HR Business Partnera oraz buddiego (opiekuna, będącego członkiem zespołu, w którym będzie pracował).

Więcej informacji o karierze w Asseco na: https://pl.asseco.com/kariera/

Zobacz także