Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Akcja „Pomagamy” w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Akcja charytatywna pracowników Asseco – „Pomagamy” znalazła się w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, który już po raz 13. przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Inicjatywa Asseco to cykliczna akcja świąteczna na rzecz najbardziej potrzebujących.

 
Asseco zostało wyróżnione w kategorii działania charytatywno-filantropijne. W ramach akcji „Pomagamy” pracownicy firmy decydują o tym komu i w jakiej formie udzielić wsparcia. Istotne jest to, że typują instytucje, w pomoc którym sami są już zaangażowani. W 2014 roku zgłosili do akcji 30 wniosków. Prawie połowa z nich otrzymała od Asseco dofinansowanie.

 
Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która zbiera działania firm w zakresie CSR z danego roku. W ten sposób powstaje największy w Polsce (w najnowszej edycji prawie 700 praktyk) przegląd aktywności biznesu społecznie odpowiedzialnego.

Zobacz także