Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Życiówka rzeszowskiej sztafety

Asseco Active Team wzięło udział w 3. PKO Rzeszowskiej Sztafecie Maratońskiej, która odbyła się 09.10. Dystans maratonu podzielono na 5 odcinków (10 km, 10 km, 7 km, 5 km, 10 km). Każda drużyna sztafetowa składała się z 5 osób, w tym minimum jednej kobiety. Asseco reprezentowali: Anna Leśko, Elżbieta Uryniak, Daniel Litwin, Grzegorz Szust i Maciej Tadla.

 

Mimo, że uplasowaliśmy się dopiero na granicy drugiej i trzeciej dziesiątki, to cała nasza piątka ustanowiła swoje rekordy życiowe na poszczególnych dystansach – powiedział Maciej Tadla, International Business Development Manager, Asseco Poland. To pokazuje, że każdy tu wygrał, bez względu na wynik w ogólnej klasyfikacji. Nie miejsce jest ważne, a kapitalna zabawa połączona z team buildingiem, plus trochę ruchu i mały zastrzyk dla zdrowia. Od siebie dodam, że jeszcze pół roku temu, spędzając czas wolny na kanapie, nie dałbym sobie wmówić, że bieganie może dać tyle radości. Namawiam wszystkich! Asseco Active Team stoi otworem – dodał.

 

Ponadto indywidulanie w PKO Maratonie Rzeszowskim reprezentowali nas Wojciech Nowak I Arkadiusz Stanio.

Zobacz także