Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w finałowej edycji Bike Maratonu

Asseco Active Team wystartowało 8.10 w Bike Maraton w Świeradowie Zdroju. Wyścig ukończyło 4 zawodników: na trasie MINI (28 km, 750 m przewyższeń) najlepszy czas uzyskała Kamila Kamraj (03:03:11), za nią do mety dojechał Lesław Wojewodzic (03:10:45) oraz Przemysław Pasternak (03:11:37). Arkadiusz Jędrzejczyk ukończył dystans MEGA (46 km, 1250 m przewyższeń) z czasem 02:55:54. To był dla niego 12 start, tym samym ukończył wszystkie edycje Bike Maratonu (łącznie 533 km, 14,3 km przewyższeń) i uzyskał w klasyfikacji generalnej, w grupie wiekowej M4 71 miejsce (na 427 zgłoszonych zawodników).

Finałowy start w Świeradowie Zdroju był bardzo wymagający, przede wszystkim ze względu na zimno i padający deszcz – powiedział Arkadiusz Jędrzejczyk, Starszy analityk, Asseco Poland. Temperatura na dole wynosiła 6 stopni, na górze 0 stopni, na wielu odcinkach konieczne było pokonanie głębokiego błota, miejscami pojawił się pierwszy śnieg – dodał.