Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Active Team na pikniku w Domaniewicach

26 maja 2019 r. pod honorowym patronatem mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródki odbyły się zawody pod hasłem „V wiosenny cross domaniewicki”. W ramach rywalizacji zorganizowano m.in. bieg przełajowy na dystans 5 km oraz duathlon, składający się z biegu na 7 km, przejazdu rowerem na trasie 7 km oraz biegu na 3 km. W duathlonie wystartował Piotr Rosiak, Starszy Specjalista ds. Wdrożeń Dział Wdrożeń i Szkoleń, Asseco Poland.

Zawodnik AAT zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej oraz wygrał zawody w swojej kategorii wiekowej.

Kameralne zawody i jak zwykle w takim przypadku super atmosfera i organizacja wydarzenia. Przy tym wymarzona pogoda na piknik, na którym można było odpocząć po rywalizacji. Trasy poszczególnych etapów były bardzo ciężkie, ale na szczęście w większości przebiegały w zacienionym lesie. Jestem zadowolony ze swojego wyniku i na pewno powtórzę udział w tych zawodach za rok –powiedział Piotr Rosiak.

To była 5. edycja wydarzenia, którego głównym celem jest popularyzacja sportów wytrzymałościowych wśród mieszkańców Gminy Domaniewice, a także promowanie aktywnych form spędzania czasu.

Więcej informacji na: domaniewice.idsl.pl

Zobacz także