Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

„WI_elkie Granie” z udziałem Asseco

W grudniu już po raz drugi przedstawiciele Asseco wzięli udział w wydarzeniu „WI_elkie Granie 2017”. Jego organizatorem był Samorząd Studentów Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej.

Na stoisku Asseco studenci mogli m.in. zdobyć informacje na temat perspektyw rozwoju w firmie oraz zapoznać się z obecnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi. Nie zabrakło także konkursu z nagrodami, w którym liczyła się bardzo dobra wiedza informatyczna.

Pomimo późnych godzin wieczornych, w wydarzeniu uczestniczyło mnóstwo studentów, którzy przy okazji grania w gry, mogli dowiedzieć się więcej o naszej firmie. Takie spotkania pozwalają nam lepiej poznać oczekiwania zawodowe młodych osób oraz zainteresować ich ofertą pracy, a także rozwiać wszelkie wątpliwości – powiedziała Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu, Asseco Poland.

„WI_elkie Granie” to wydarzenie skierowane do studentów informatyki Politechniki Poznańskiej. Podczas spotkania uczestnicy rywalizują o tytuł Mistrza Wydziału Informatyki, biorąc udział w licznych rozgrywkach, przygotowanych przez Samorząd Studentów, sprawdzających logiczne myślenie oraz wiedzę informatyczną.

 

Zobacz także