Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Weekend migracyjny – jak go przeprowadzić?

Integracja systemów Banku Pekao i Idea Banku była najszybszą na polskim rynku integracją uniwersalnych banków komercyjnych. Asseco wspierało ten proces. Jak przebiegł weekend migracyjny? Czy był odczuwalny dla klientów tych instytucji? Odpowiedzi na te pytania udzielił Grzegorz Paskudzki, Lider zespołu Asseco Business Consulting.

Realizacja tego projektu wymagała od Asseco stworzenia zespołu integrującego specjalistów z różnych departamentów, którzy posiadali bardzo szerokie spektrum wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu firmie udało się zrealizować najszybszą na polskim rynku migrację dwóch banków komercyjnych.

Zrealizowaliśmy migrację, która była w największym stopniu zautomatyzowana – powiedział Grzegorz Paskudzki. Ponadto proces ten był niezauważalny z punktu widzenia klientów obydwu banków – dodał.

Zobacz także