Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Trampolina do radości

W ramach akcji charytatywnej „Pomagamy” Asseco przyłączyło się do spełnienia marzenia czteroletniego chłopca, podopiecznego rzeszowskiego oddziału Fundacji „Mam Marzenie”. Chory na białaczkę Szymon ma już w swoim ogrodzie zjeżdżalnię i trampolinę.

 

Choroba ogranicza chłopcu możliwość korzystania z publicznych placów zabaw i wspólnego spędzania czasu ze swoimi rówieśnikami. Własna trampolina i zjeżdżalnia w części mu je zastąpią oraz umożliwią aktywną zabawę.  Dzięki temu będzie mu choć trochę łatwiej znosić trudy choroby.

 

W czasie, kiedy męska cześć naszej ekipy montowała w ogrodzie plac zabaw, my spędziłyśmy czas na wspólnej zabawie z chłopcem – powiedziała Magdalena Grucel, Zastępca Głównego Księgowego w Asseco i koordynatorka akcji. Zorganizowałyśmy zawody w układaniu puzzli na czas. Jak się szybko okazało nie miałyśmy nawet cienia szans na wygraną, Szymek był bezkonkurencyjny – dodała.

 

Chłopiec bardzo się cieszył z wymarzonego placu zabaw. Było mnóstwo podskoków i entuzjastycznych okrzyków radości. Szymon biegał między zjeżdżalnią i trampoliną, nie mogąc się nacieszyć otrzymanym zestawem. Jak tylko zjechał kilka razy ze zjeżdżalni biegł zaraz poskakać na trampolinie. Uśmiech nie schodził z jego twarzy.

 

Asseco wsparło Szymona za pośrednictwem rzeszowskiego oddziału Fundacji „Mam Marzenie”. Misją organizacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zobacz także