Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Tandemowy rajd

Świetna synchronizacja, duże zaangażowanie, a przede wszystkim szerokie uśmiechy na twarzach uczestników. Za nami rajd rowerowy tandemów, w którym wzięły udział podopieczne ośrodka z Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, ich opiekunowie oraz pracownicy Asseco. Trasa przebiegała przez Kampinoski Park Narodowy oraz okoliczne miejscowości. Rajd odbył się dzięki wsparciu Asseco, które w ramach akcji charytatywnej „Pomagamy” sfinansowało zakup 5 tandemów.

 

Jeszcze przed rozpoczęciem rajdu odbyła się lekcja z jazdy na tandemach, aby wszyscy uczestnicy mieli szansę podszkolić swoje umiejętności. Na stracie stanęło 10 tandemów oraz kilka osób, które zdecydowały się pojechać na tradycyjnych rowerach. Trasa składała się z odcinków o różnym stopniu trudności i wyniosła ok. 15 km. Wszystkim uczestnikom udało się przejechać wyznaczony dystans i tym samym ukończyć rajd.

 

Naszym punktem docelowym było jezioro Mokre Łąki, gdzie mogliśmy podziwiać malowniczy krajobraz Kampinoskiego Parku Narodowego – powiedział Kamil Kujawa, Programista z Pionu Opieki Zdrowotnej, Koordynator akcji. W tym miejscu mieliśmy czas na krótki odpoczynek, podczas którego dziewczyny mogły poćwiczyć na siłowni, znajdującej się na świeżym powietrzu – dodał.

 

Po zakończonym rajdzie wszyscy uczestnicy spotkali się w internacie na poczęstunku, który był świetną okazją do wymiany doświadczeń. Dziewczęta były zachwycone i dopytywały o termin kolejnego spotkania. Przekazały także własnoręcznie wykonane laurki z podziękowaniami dla pozostałych uczestników rajdu.

 

rajd1rajd2rajd3rajd4

Zobacz także