Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Święta z Asseco 3P

Z okazji zbliżających się świąt studenci trzeciego, czwartego oraz piątego roku informatyki Politechniki Rzeszowskiej i Politechniki Gdańskiej otrzymali słodkie niespodzianki od Asseco. W dniach 6-8 grudnia Partnerzy Asseco 3P odwiedzili swoich kolegów, żeby przekazać im mikołajkowe prezenty.

 

Mikołajkowa akcja employer brandingowa to był strzał w 10! Prezenty czekały na studentów na krzesłach przed wykładami, dzięki temu udało nam się zaskoczyć wszystkich i umilić zajęcia – powiedziała Alicja Gerka, Młodszy Tester oraz Partner Asseco 3P.

 

Celem przedsięwzięcia było zachęcenie studentów do zapoznania się z ofertami pracy. Do prezentów dołączony był humorystycznie napisany bilet zachęcający do sprawdzenia strony praca.asseco.com – dodała Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu, Asseco.

 

W grudniu Partnerzy 3P intensywnie działają na różnych uczelniach. Poza organizacją świątecznej akcji, włączyli się w działania Wydziałowej Rady Studentów ETI Politechniki Gdańskiej oraz współpracują z kołem SKNI KOD & Rzeszowska Grupa .NET na Politechnice Rzeszowskiej przy organizacji kursu „Xamarin.Forms – szybka recepta na aplikację”. W każdych z tych zajęć bierze udział ok. 70 studentów z Politechniki Rzeszowskiej.

 

Zobacz także