Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Studenci chcą się rozwijać na Podkarpaciu

Asseco było Partnerem Głównym Akademickich Targów Pracy, które odbyły się 13 kwietnia 2016 roku w Rzeszowie. Organizatorem wydarzenia, które zgromadziło blisko 80 pracodawców, była Politechnika Rzeszowska oraz Uniwersytet Rzeszowski. Są to największe tego typu targi w woj. podkarpackim.

 

Impreza odbyła się w nowym kampusie Uniwersytetu Rzeszowskiego i zgromadziła tłumy studentów, szukających perspektyw rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Stoisko Asseco cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników spotkania.

 

Rzeszowskie targi dosłownie przytłoczyły mnie liczbą osób, które odwiedziły nasze stoisko – powiedział Paweł Wadyl, Młodszy Programista, Asseco Poland. Starałem się jak najlepiej oddać pozytywną atmosferę panującą w Asseco i pokazać na własnym przykładzie, jak może wyglądać przyszłość młodych ludzi – dodał.

 

Ponadto Olga Żółkiewicz z Działu Personalnego Asseco poprowadziła warsztat „Jak profesjonalnie zaprezentować się w social media”. Blisko 100 słuchaczy dowiedziało się, jak ważne jest używanie mediów społecznościowych do celów zawodowych i na co zwracają uwagę rekruterzy z Asseco.

 

Zobacz także