Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Smartbankowość w łęczyckim banku spółdzielczym

Nowoczesny system bankowości internetowej powinien być dopasowany do potrzeb i oczekiwań użytkownika banku. W zmieniającym się podejściu do usług bankowych, to bank musi uwzględniać indywidualne preferencje i potrzeby użytkowników, zwłaszcza bankowości internetowej.

 

Dzięki nowoczesnej bankowości internetowej Asseco CBP, klienci banków spółdzielczych otrzymali do dyspozycji prawdopodobnie jedyną na rynku e-bankowość, w której mogą sami zbudować swój bank. Tak jak chcą. Mogą dopasować jej wygląd i funkcje, a dzięki specjalnemu butikowi z miniaplikacjami, to sam klient decyduje, co jest mu potrzebne i z czego chce korzystać w danej chwili. A system jest tak samo przyjazny na smartfonie, tablecie czy laptopie.

 

Udostępnione naszym klientom rozwiązanie Asseco CBP to unikalna na rynku,  prawdziwa smartbankowość. Nasz system jest elastyczny i niczym nieograniczony. Z ciągle rozbudowywanej przez nas palety miniaplikacji klient banku wybiera to co potrzebuje. Potrzebne widżety i miniapki ma w swoim butiku zawsze pod ręką. System jest innowacyjny i responsywny, co oznacza że klient banku ma z nim takie samo doświadczenie niezależnie od tego z jakiego urządzenia korzysta. Pozwala bankowi na bezpośredni kontakt z klientem i prezentację oferty. To rozwiązanie profilowane nie tylko dla klienta detalicznego ale również sektora  MŚP – powiedział Andrzej Nowakowski, Dyrektor Pionu Banków Spółdzielczych, Asseco Poland.

Zobacz także