Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco partnerem Forum Liderów Banków Spółdzielczych

Już po raz 7. Asseco uczestniczyło w Forum Liderów Banków Spółdzielczych w Warszawie, gdzie zaprezentowało Asseco CBP – platformę bankowości internetowej i mobilnej. W spotkaniu, które odbyło się 13-14.09 wzięło udział 600 uczestników. Tematem przewodnim było wdrażanie kluczowych rozwiązań organizacyjnych i biznesowych w bankach spółdzielczych.

 

Naszym głównym celem było zaprezentowanie uczestnikom forum możliwości naszego nowego rozwiązania – Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP), które do tej pory zostało udostępnione klientom 50 banków spółdzielczych – powiedział Andrzej Nowakowski, Dyrektor Pionu Banków Spółdzielczych. W związku z tym zorganizowaliśmy konkurs, podczas którego, korzystając z wersji demonstracyjnej, mogli oni wypróbować system i zapoznać się z jego głównymi funkcjami i  miniaplikacjami – dodał.

 

Wśród przedstawicieli banków, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania konkursowe i założyli wirtualną lokatę z wykorzystaniem systemu Asseco CBP, rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody.
Konferencja jest największym dorocznym spotkaniem banków spółdzielczych w Polsce. W tegorocznej edycji wzięli udział prezesi oraz członkowie zarządów banków spółdzielczych, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, parlamentu, instytucji finansowych i infrastruktury bankowej, w tym Prezes Związku Banków Polskich – Krzysztof Pietraszkiewicz oraz Prezes Narodowego Banku Polskiego – prof. Dr hab. Adam Glapiński.

 

Wydarzenie, którego partnerem było Asseco organizowane jest przez Związek Banków Polskich oraz banki zrzeszające: BPS S.A. oraz SGB-Bank S.A.

 

http://cbp.asseco.com/home

 

Zobacz także