Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wyróżnione podczas 90-lecia Banku Spółdzielczego w Żurominie

11 października 2019 r., Bank Spółdzielczy w Żurominie świętował jubileusz 90 – lecia działalności. W uroczystościach jubileuszowych wzięli udział przedstawiciele Asseco. Spółka jest od lat sprawdzonym dostawcą rozwiązań informatycznych w tym systemu bankowości internetowej Asseco Customer Banking Platform – Asseco CBP, służącego do obsługi bankowości elektronicznej dla klientów detalicznych i MŚP. W imieniu Asseco statuetkę odebrała Jolanta Suwik, Menedżer Sprzedaży, Asseco Poland.

Z Bankiem Spółdzielczym w Żurominie współpracujemy już od wielu lat. Bardzo nas cieszy, że obdarzył nas swoim zaufaniem i wdrożył między innymi nasz flagowy system do obsługi bankowości online Asseco CBP. Jak podkreślano wielokrotnie podczas uroczystości, zarządzającym placówką bardzo zależy na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, bo tylko tak mogą efektywnie zadbać o komfort i zaufanie klientów. Cieszymy się, że możemy wspólnie pracować dla lokalnej społeczności – powiedziała Jolanta Suwik.

Link do relacji online: kurierzurominski.pl

Strona Asseco CBP: cbp.asseco.com

Zobacz także