Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Akcja „Wakacje z pasją” rozstrzygnięta!

Pracownicy Asseco zdecydowanie nie nudzą się na wakacjach. W ramach akcji „Wakacje z pasją” przesłali zdjęcia, które pokazują, że wykorzystują ten czas nie tylko na odpoczynek, ale również rozwijanie swoich zainteresowań i dzielenie ich z najbliższymi. Fotografię, która najbardziej nas zaintrygowała, otrzymaliśmy od Kamila Politowskiego, Projektanta w Pionie Rynku Kapitałowego, który uprawia landkiting.

 

Landkiting to stosunkowo młoda dyscyplina, zbliżona do kitesurfingu. Różnica polega na tym, że zamiast po wodzie przemieszczamy się po lądzie na desce z kółkami bądź w trójkołowym pojeździe (buggy), w którym można rozwinąć prędkość nawet 60 km/h – powiedział Kamil Politowski. Moje zdjęcie zostało wykonane w miejscowości Romo w Danii, gdzie wybraliśmy się większą grupą z Polski. Jest tam plaża o szerokości 2,5 km, która świetnie nadaje się do landkiting – dodał.

 

Otrzymaliśmy od Was bardzo ciekawe zdjęcia, więc dla wszystkich przygotowaliśmy niespodzianki.