Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Silna reprezentacja Asseco na tegorocznej trasie Biegnij Warszawo

7 października br. w Warszawie odbyła się 10. edycja Biegnij Warszawo. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, a trasa, jak co roku przebiegała przez centralne ulice miasta. Drużyna AAT na starcie pojawiła się w mocnym, 19-osobowym składzie.

Tegoroczne wydarzenie zgromadziło ponad 9 000 uczestników. Start i meta zawodów były ulokowane przed stadionem warszawskiej Legii. Biegacze wystartowali z ul. Czerniakowskiej i po przebiegnięciu 10 kilometrowej trasy prowadzącej ulicami: Chełmską, Belwederską, Spacerową, Goworka, Puławską, Bagatela, Al. Ujazdowskimi, Piękną, Marszałkowską, Al. Jerozolimskimi, Nowym Światem, przez pl. Trzech Krzyży, Matejki, Wiejską, Górnośląską i Myśliwiecką, dotarli do mety. Równolegle z maratonem odbywał się marsz, w którym wzięło udział około 4 000 osób.

Bieg był super, a pogoda idealna. Strefa „Maszeruję–Kibicuję” była bardzo fajnie zorganizowana na trasie zawodów, a to bardzo pomaga i motywuje biegnących. Szkoda tylko, że cała ekipa, która brała w niej udział nie czekała na biegaczy na mecie – podsumowała Iwona Wiśniewska Specjalista ds. Administracji z Biura Ochrony Informacji Niejawnych, Asseco.

 

Pogoda podczas biegu była świetna, a trasa już dobrze znana. Najtrudniejszym momentem był podbieg ulicą Spacerową (dzieci są coraz cięższe…), ale dzięki pozytywnej atmosferze na trasie i dopingowi innych biegaczy udało mi się pobić o ponad dwie minuty mój dotychczasowy czas biegu z wózkiem – powiedziała Agnieszka Stefaniak, Starszy Analityk z Pionu Banków Komercyjnych w Asseco, która pobiła swój rekord, biegnąc z wózkiem w czasie (00:53:13) na dystansie 10 km.

 

Dziesiąta edycja Biegnij Warszawo miała na celu pokazanie biegów, jako dobrej formy spędzania wolnego czasu w mieście i świetnej okazji do promocji akcji społecznych.

 

Lista 3 najlepszych zawodników AAT na dystansie 10 km

LP Imię i nazwisko Czas
1 Andrzej Drabot 00:38:41
2 Sławomir Pruchniewski 00:41:23
3 Mateusz Milewski 00:42:23

 

Zobacz także