Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Przepis na dziecięcą radość według Asseco

Już po raz kolejny zespół pracowników z Pionu Banków Komercyjnych oraz Pionu Finansowego Asseco pomógł podopiecznym z Domu Dziecka w Żyznowie. Projekt został dofinansowany w ubiegłorocznej akcji „Pomagamy” i był podzielony na kilka etapów. Zakładał zarówno wsparcie finansowe, jak i wspólną zabawę oraz integrację.

W grudniu zorganizowaliśmy zbiórkę na zakup ubrań, zabawek oraz sprzętu sportowego – dzieci otrzymały je pod choinkę. W lutym zabraliśmy podopiecznych ośrodka na mecz siatkarski rozgrywany przez Asseco Resovię, po którym mogły porozmawiać z zawodnikami i zrobić sobie z nimi zdjęcie. A w czerwcu zorganizowaliśmy piknik, w trakcie którego dzieci z domu dziecka oraz pracownicy Asseco wraz z rodzinami brali udział w zawodach sportowych. Wydarzenie zakończyło wspólne ognisko. Mogę śmiało powiedzieć, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Uśmiech oraz radość dzieci były bezcenne – powiedział Rafał Gubernat, Starszy Specjalista ds. Serwisu, Asseco.

W tegoroczną akcję zaangażowanych było 30 osób z Pionu Banków Komercyjnych i Pionu Finansowego. Planowana jest również kolejna edycja, również przygotowana przy wsparciu akcji pracowników Asseco „Pomagamy”.

Zobacz także