Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Rusza IV edycja programu Asseco 3P

W dniach 30 września i 1 października w warszawskiej siedzibie Asseco Poland odbyło się pierwsze spotkanie 13 nowych partnerów IV edycji programu Asseco 3P. Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Łódź – już niedługo w tych miastach będzie o nas głośno!

 

Wraz z początkiem roku akademickiego wystartowała IV edycja programu 3P tworzonego przez studentów IT dla studentów IT. Piątek rozpoczął się od przedstawienia każdego partnera, prezentacji firmy Asseco Poland oraz celach i założeniach całego projektu 3P. Po studenckim lunchu (pizza!) nadszedł czas na prawdziwą burzę mózgów.

 

Podczas pierwszego dnia nie mogło zabraknąć zwiedzania siedziby firmy oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której wzięli udział partnerzy 3P. Wieczorem nadszedł czas na wspólną integrację! Naładowani pozytywną energią, uczestnicy spotkania szaleli w jednym z największych parków trampolin w Polsce. Po solidnej rozgrzewce, przyszedł czas na przewroty, salta oraz profesjonalny trening skoków.

 

W kolejnym dniu odbyły się szkolenia z Analizy Biznesowej, w trakcie których studenci poznali szerzej metodyki Agile i Scrum w zarządzaniu projektami. Nie zabrakło również analizy SWOT naszego projektu 3P.

 

Zapraszamy do śledzenia poczynań uczestników programu Asseco 3P na profilu na facebook’u i śledzenie Instagrama i Snapchata 3P (@asseco3P)!

 

Więcej na:  http://3p.asseco.com/

Zobacz także