Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wzięło udział w „Biegnij Warszawo”

Ponad 20 reprezentantów Asseco Active Team uczestniczyło w ósmej edycji „Biegnij Warszawo”. Impreza odbyła się 2 października w stolicy, a zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans 10 kilometrów. Najlepszy biegacz Asseco Active Team może pochwalić się naprawdę imponującym wynikiem.

 

Tegoroczna edycja biegu odbyła się pod hasłem „Wszyscy jesteśmy zwycięzcami”, a organizatorzy informowali, że oprócz amatorów – fanów biegania – wystartowali także uznani sportowcy. Wśród nich znaleźli się olimpijscy medaliści Piotr Długosielski, Agnieszka Kobus oraz Robert Korzeniowski. Najszybszym z naszych zawodników okazał się Piotr Rosiak. W klasyfikacji ogólnej zajął on 21. miejsce!

 

Warto dodać, że w tegorocznym „Biegnij Warszawo” wzięło udział ponad dziesięć tysięcy zawodników. Chociażby dlatego możemy być szczególnie dumni ze świetnych wyników naszych biegaczy.

 

Trasa ‘Biegnij Warszawo’ jest dość specyficzna. Zaczyna się łatwo, jest płaska, ale później trzeba pokonać kilka podbiegów. Ale jak są podbiegi to i z reguły są zbiegi – tu ostatni kilometr jest nagrodą za trud włożony wcześniej. Można rozpędzić się do naprawdę dużej prędkości i odzyskać stracone wcześniej sekundy. Mnie udało się dobrze rozłożyć siły i ukończyć bieg na 21. Pozycji. W ‘Biegnij Warszawo’ startowałem po raz drugi i chyba nie po raz ostatni – powiedział Piotr Rosiak, Starszy Specjalista ds. Wdrożeń, Asseco Poland.

 

TOP 3 wyników Asseco Active Team:
Piotr Rosiak 00:36:59 (21. miejsce w klasyfikacji ogólnej)
Rafał Garbat 00:41:27 (192. miejsce w klasyfikacji ogólnej)
Mateusz Milewski 00:44:30 (432. miejsce w klasyfikacji ogólnej)

 

Zobacz także