Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Mocny skład Asseco na „Biegnij Warszawo”

To była już 9. edycja biegu pod hasłem „Biegnij Warszawo”, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, także wśród zawodników Asseco Active Team. Impreza odbyła się  1 października w stolicy, a zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans 10 kilometrów. W biegu wystartowała 20 osobowa reprezentacja Asseco.

 

W tym roku bieg ukończyło łącznie 7 436 uczestników. Najlepsze czasy w drużynie Asseco mieli: Mateusz Milewski z Pionu PKO BP, który zajął w klasyfikacji generalnej 362 miejsce z czasem 00:43:17,23. Druga pozycja należała do Damiana Bankiewicza z Pionu Opieki Zdrowotnej, który uplasował się na 397 miejscu z czasem 00:43:32,48. Natomiast trzeci z czasem 00:45:36,44 był Jarosław Skrzydło z Pionu Rolnictwa, który był na mecie 717.

 

W biegu wzięła udział także Agnieszka Stefaniak z Pionu Business Intelligence, która już po raz kolejny pobiegła z wózkiem. W poprzedniej edycji startowała razem ze starszym synkiem, a tym razem towarzyszyła jej dwójka dzieci (w wieku 4 i 2 lata). Agnieszka ukończyła bieg z czasem 00:56:48,29.

 

To był mój drugi start w „Biegnij Warszawo” i po raz kolejny z wózkiem, ale za to po raz pierwszy biegłam z dwójką dzieci. Pogoda była świetna, miałam mnóstwo energii, a podczas biegu otrzymałam bardzo wiele miłych słów od współuczestników i kibiców, co także dodawało sił. Trasa biegu, podobnie jak w zeszłym roku, była ciekawa i dobrze przemyślana. Największym wyzwaniem dla mnie był podbieg ulicami Spacerową i Goworka, ale zbieg ulicą Myśliwiecką na ostatnim kilometrze dawał szansę na nadrobienie czasu. Najważniejsze, że była to świetna przygoda dla mnie i moich synków, a do naszej rodzinnej kolekcji dołączyły trzy nowe medale – powiedziała Agnieszka Stefaniak, Starszy Analityk w Pionie Business Intelligence.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom Asseco Active Team wyników!

 

Pełna klasyfikacja jest dostępna na stronie Organizatora.

 

Zobacz także