Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na 39. PZU Maratonie Warszawskim

Asseco wzięło udział w 39. edycji Maratonu Warszawskiego, który odbył się 24 września. W biegu wystartowało ponad 6 000 uczestników, którzy zgłaszając się do startu mogli aktywnie wesprzeć działanie jednej z dziewięciu organizacji dobroczynnych.

 

Drużynę Asseco Active Team reprezentowała silna ekipa w składzie: Damian Bankiewicz, Paweł Bitkowski, Mateusz Milewski, Jarosław Skrzydło, Piotr Tomszys oraz Mariusz Rustecki, który ukończył maraton z czasem 03:09:52 i zajął w grupie Asseco pierwsze miejsce.

 

Miałem nadzieję na życiówkę, ale zabrakło do niej zaledwie parę minut. Mniej więcej od połowy dystansu nogi bolały coraz bardziej, uniemożliwiając utrzymanie założonego tempa. Pozostaje więc potraktować to, jako kolejne doświadczenie w mojej karierze jako biegacza – amatora – powiedział Mariusz Rustecki z Pionu Telekomunikacji i Mediów.

 

Trasa maratonu była bardzo szybka, względnie płaska, choć dość ciężka ze względu na warunki atmosferyczne. Natomiast organizacja zawodów była na wysokim poziomie, zresztą jak co roku. Jeśli ktoś chce spróbować to naprawdę warto, choć przetrwanie takiego dystansu wymaga sporo treningu w ciągu roku – dodał Jarosław Skrzydło z Pionu Rolnictwa.

 

Wyniki drużyny Asseco Actvie Team są dostępne na stronie Organizatora.

Zobacz także