Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Maratończycy Asseco podbili stolicę

Ponad 7 tys. maratończyków wzięło udział w 37. Maratonie Warszawskim. W niedzielę 27 września na starcie biegu stanęło 9 zawodników Asseco Active Team. Pierwszej dwójce udało się ukończyć dystans 42 km w czasie poniżej 3 godzin. Na mecie, jako pierwszy z naszej drużyny, pojawił się Piotr Rosiak z czasem 02:58:42. Tuż za nim, bo niewiele ponad 10 sekund później, dobiegł Mateusz Gapski. Ponadto Sebastian Wojciechowski reprezentował nas na dystansie 5 km, który przebiegł w 00:22:21. Wszyscy nasi zawodnicy ukończyli zawody.

Wielu osobom maraton kojarzy się tylko z morderczym wysiłkiem – powiedział Piotr Rosiak, Starszy Specjalista ds. Wdrożeń. Oczywiście bieg na takim dystansie jest wymagający, jednak odpowiednie przygotowanie, dobra pogoda oraz rewelacyjny doping kibiców sprawiły, że biegło się lekko i były to bardzo przyjemne zawody – dodał.