Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Forum Liderów

Asseco było Partnerem Generalnym „Forum Liderów Banków Spółdzielczych”, które odbyło się 14 – 15 września 2015 r. w Hotelu Gromada w Warszawie pod hasłem „Rok 2015 – czas kluczowych decyzji biznesowych i organizacyjnych w bankowości spółdzielczej”. Organizatorem wydarzenia był Związek Banków Polskich. Na stoisku Asseco zaprezentowane zostało nowoczesne rozwiązanie bankowości internetowej – Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP). Asseco jest obecne podczas każdej edycji wydarzenia, które odbywa się od 2009 r.

 

Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie Asseco, w trakcie którego wykonywali przelew, wykorzystując Asseco CBP.

 

Zależało nam, aby klienci przekonali się, że przelew, jak i każda inna operacja, realizowany jest w ten sam sposób bez względu na to, czy jest to desktop, tablet albo smartfon – powiedział Andrzej Nowakowski, Dyrektor Pionu Banków Spółdzielczych, Asseco Poland S.A. Ponad 100 przedstawicieli banków spółdzielczych przetestowało nasze rozwiązanie, które zostało przyjęte z dużym entuzjazmem – dodał.

 

Spośród uczestników konkursu rozlosowane zostały nagrody – iPad i dwie kamery samochodowe.

Zobacz także