Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Lauretka II edycji Asseco 3P w Pionie Telekomunikacji i Mediów

Agnieszka Mickiewicz z Katowic wygrała II edycję programu Asseco 3P (Polish Programmers Project), którego celem jest promocja informatyki na polskich uczelniach. Studentka odbędzie staż w Pionie Telekomunikacji i Mediów. W tym roku w projekcie wzięło udział 14 partnerów z 11 uczelni.

 

Asseco 3P to jedyny program w Polsce skierowany do studentów i tworzony przez studentów, którzy stają się jego Partnerami. We współpracy z firmą organizują m.in. spotkania specjalistów Asseco ze studentami. Dodatkowo wspierają specjalne wydarzenia w różnych miejscach Polski.

 

Wspólnymi siłami udało nam się zorganizować mnóstwo spotkań z ciekawymi ludźmi z biznesu i IT – podsumowała Agnieszka Mickiewicz. Miałam niesamowitą okazję być koordynatorem projektu Asseco Open Day. Było to naprawdę wartościowe i ciekawe doświadczenie, zarówno dla nas jako organizatorów, jak i dla samych uczestników. Cieszę się, że zaangażowałam się w tę inicjatywę. Oprócz doświadczenia, które zdobyłam udało mi się wygrać dwumiesięczny, płatny staż – dodała.

 

Agnieszka została przyjęta do zespołu Wsparcia i Kierowania Projektami w Pionie Telekomunikacji i Mediów. Jej opiekunem został Michał Nycz, który na bieżąco będzie włączał ją w prace Działu.

Zobacz także