Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Klient Asseco pionierem wdrożeń rozwiązań IT w ochronie zdrowia

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II należy do pionierów pod względem wdrażania rozwiązań informatycznych w placówkach ochrony zdrowia. Został za to doceniony przez magazyn Computerworld, który przyznał mu tytuł Lidera XX-lecia w kategorii „Ochrona Zdrowia”.

 

Placówka od wielu lat współpracuje z Asseco i korzysta z systemu infoMedica oraz obecnie wdraża kompleksowe rozwiązanie Asseco Medical Management Solutions.

 

Nasz szpital to 22 kliniki i 6 poradni. Cała jednostka objęta jest nie tylko szpitalnym systemem informacyjnym (HIS), ale też w pełni zintegrowanym środowiskiem aplikacji. To jest kluczowe, gdyż sama elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM) jest już przysłowiową „kropką nad i” – podkreśla kierownik Zespołu Technologii Informatycznych i Telemedycznych w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II.

 

Więcej informacji na temat szpitala i wykorzystywanych przez niego rozwiązań na www.rynekzdrowia.pl

Zobacz także