Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Java i poranna kawa…czyli Asseco Tech BreakFast

„Tech BreakFast by Asseco” to nowy cykl spotkań organizowanych przez Dział Personalny. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się 23 listopada w Warszawie. Wzięło w niej udział 120 pasjonatów Javy, którzy mieli okazję wysłuchać prelekcji przygotowanych przez ekspertów z Asseco.

 

Podczas spotkania swoje wystąpienia mieli: Radosław Tylutki, Starszy Programista z Pionu Banków Komercyjnych; Robert Kozłowski, Starszy Ekspert Architekt Systemowy; Gabriel Kurzac, Architekt z Pionu Rolnictwa; Włodzimierz Kozłowski, Starszy Projektant, Pion Energetyki i Gazownictwa oraz ppłk dr inż. Mariusz Chmielewski z Wojskowej Akademii Technicznej.

 

Ideą Tech BreakFast jest chęć podzielenia się wiedzą ekspertów oraz pokazania ciekawych rozwiązań tworzonych w Asseco. Nieformalna atmosfera śniadania skłania do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń. Krótkie, ok. 17 minutowe wystąpienia pozwalają na zapoznanie się z wybranym tematem.

 

Sama struktura porannego „meet’upu” sprawdziła się doskonale. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania. Po zapoznaniu się z opiniami uczestników wiemy już, że format zdecydowanie zdał egzamin i zaczynamy planować kolejne wydarzenia – podsumowała Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu Asseco Poland.

 

Tech BreakFast by Asseco będzie cyklicznym wydarzeniem odbywającym się w różnych lokalizacjach Asseco w Polsce. Wiodąca technologia omawiana podczas każdego ze spotkań będzie odpowiadała obszarowi zainteresowań i pracy ekspertów.

 

Kolejne śniadanie technologiczne już wkrótce!

 

Sprawdź stronę wydarzenia: techbreakfast.asseco.com

 

Zobacz także