Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na CEE SME Banking Conference

W ramach trzeciej edycji międzynarodowej konferencji CEE SME Banking Conference, która odbyła się w dniach 23-24 listopada zostało zaprezentowane rozwiązanie Asseco Customer Banking Platform Corporate (Asseco CBP Corporate). Prezentację produktową poprowadził Tomasz Leś, Starszy Menedżer Produktu z Pionu Banków Komercyjnych. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, a także do firm z branży finansowej oraz technologicznej oferujących swoje usługi dla tego sektora.

 

Podczas prezentacji Asseco pt. „Asseco CBP Corporate – New view on internet banking solutions for SME clients”, Tomasz Leś zwrócił uwagę m.in. na korzyści płynące z wdrożenia Asseco CBP Corporate. Rozwiązanie umożliwia np. zarządzanie płynnością finansową poprzez aktywne monitorowanie transakcji w różnych walutach oraz analizę przychodów i wydatków. Pozwala również na usprawnienie kontaktu z bankiem, a także zapewnia integrację z systemami finansowo-księgowymi klientów korporacyjnych oraz bezpieczeństwo realizowanych transakcji.

 

Asseco CBP Corporate w pełni realizuje strategie wielokanałowości, która ma pomóc bankom odpowiedzieć na wyznawania nowoczesnego rynku finansowego i potrzeby klienta. Polega ona na takim zaprojektowaniu procesów obsługi, tak aby były one jednolite niezależnie od kanału komunikacji. Bazuje na doświadczeniach klienta w kontaktach z bankiem np. przy realizacji przez niego operacji w bankowości internetowej, podczas wizyty w oddziale lub w trakcie rozmowy z contact centre – powiedział Tomasz Leś, Starszy Menedżer Produktu, Asseco Poland.

 

Organizatorem konferencji CEE SME Banking było stowarzyszenie był SME Banking Club, którego celem jest dostarczenie istotnych informacji na temat tego, co banki i firmy finansowe oferują na rzecz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA. W tym roku partnerem wydarzenia było Asseco.

 

Zobacz także